English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در ۵ شهر گیلان برگزار می شود

اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در ۵ شهر گیلان برگزار می شود
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان گفت: اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با دهه ولایت در پنج شهر استان گیلان برگزار می شود.

پریسا کرمی پیش از ظهر سه شنبه در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با تأکید برلزوم تعامل و همکاری بیشتر دو مجموعه در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، اظهار کرد: رسانه به عنوان قدرتمندترین ابزار آگاهی بخشی به جامعه است.

وی افزود: رساندن پیام دوستی و انس با کتاب از طریق رسانه‌های جمعی به ویژه رسانه ملی می تواند زمینه ساز ایجاد علاقه آنها به مطالعه شود.

کرمی در ادامه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در مورد ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه اشاره کرد و گفت: ایشان به عنوان فردی کتابخوان و متخصص در حوزه کتاب، همواره درباره ایجاد بسترهای فرهنگی مناسب توسط دستگاه‌ها تأکید داشته و آن را وظیفه ای شرعی می دانند.

وی با اشاره به فعالیت‌های متنوع کتابخانه‌های عمومی در استان گیلان، توجه به کتابخوانی در حوزه کودکان یکی از سیاست‌های اصلی این نهاد عنوان و تصریح کرد: ایجاد کتابخانه عمومی مستقل باران ویژه کودکان در شهر رشت و همچنین اختصاص بخش‌های ویژه کودکان و نوجوانان در تمامی کتابخانه‌های عمومی گیلان از اقدامات این نهاد در استان است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با بیان اینکه نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوي همزمان با سراسر کشور در استان گیلان برگزار شد، گفت: مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره در سطح استانی و شهرستانی همزمان با دهه امامت و ولایت در پنج شهر استان گیلان برگزار می شود.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.