English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

برگزاری اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در پیاده راه فرهنگی رشت

برگزاری اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در پیاده راه فرهنگی رشت
مدیرکل کتابخانه های گیلان عمومی بودن را یکی از ویژگی های جشنواره کتابخوانی رضوی دانست و گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور شیفتگان خاندان عصمت و طهارت(ع) در پیاده راه فرهنگی شهر رشت برگزار می شود.

پریسا کرمی در نشست هماهنگی مراسم تجلیل از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان، با اشاره به رشد چشمگیر مشارکت کنندگان در دوره نهم این جشنواره ملی نسبت به دوره های گذشته، گفت: از زمان انتشار فراخوان این جشنواره کتابخوانی که به نیت و استعانت از مقام بلند و ملکوتی علی بن موسی الرضا(ع) در گیلان میزبان آن بودیم، همه سعی و تلاش دست اندرکاران جشنواره رساندن پیام شیوای این امام رئوف به عموم مردم بود و در این مسیر توجه ایشان همواره راهگشای ما در استان بوده است.

وی با قدردانی از همه دستگاه هایی که از آغاز جشنواره در کنار مجموعه کتابخانه های عمومی استان گیلان بودند، اظهار کرد: به لطف و یاری خداوند بزرگ و با استعانت از درگاه حضرت امام رضا(ع) تصمیم داریم تا مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را در فضایی عمومی و با حضور شیفتگان خاندان عصمت و طهارت(ع) در پیاده راه فرهنگی شهر رشت برگزار کنیم و در این مسیر به یاری همه دستگاه های فرهنگی و اجرایی استان نیازمندیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با بیان اینکه علی بن موسی الرضا(ع) از دیدگاه عموم مردم ایران دارای جایگاه رفیعی است، تصریح کرد: عمومی بودن مراسم اختتامیه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از ویژگی های این رویداد فرهنگی در سال جاری است.

کرمی با اظهار امیدواری نسبت به برگزاری این مراسم بزرگ استانی، خاطرنشان کرد: امیدواریم مشمول توجهات بیشتر امام رضا(ع) باشیم و از برکات وجود این میهمان عزیز در کشور بهره مند شویم.

۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.