English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

اساس فعالیت فرهنگی مبتنی بر نوع باورهایمان است

اساس فعالیت فرهنگی مبتنی بر نوع باورهایمان است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه اساس فعالیت فرهنگی مبتنی بر نوع باورمان است و در چارچوب کار اداری نمی‌گنجد، اذعان کرد: همواره عرصه فرهنگ باید جولانگاه باورهایی باشد که به آنها اعتقاد قلبی داریم.

به گزارش خبرگزاری رضوی از گیلان، علی اصغر جمشیدنژاد، پیش از ظهر امروز (پنج‌شنبه 28 تیر) در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها که با حضور جمعی از مسئولان و اهالی رسانه استانی و کشوری در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) رشت برگزار شد، ضمن تبریک ایام دهه کرامت، ابراز داشت: حضور در جمع فرهیختگانی که دل در گرو دین دارند و مباحث مربوط به ارزش‌ها و باورهای اسلامی که الگوهای اصلی زندگی هست را مورد توجه قرار دادند، مایه مباهات است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: فعالان عرصه رسانه و مطبوعات، به عنوان یکی از حلقه‌های واسط اصلی بین مردم و دولت، رکن چهارم دموکراسی محسوب می‌شوند که امروز قسمتی از فعالیت‌های‌شان بر هشتمین امام شیعیان متمرکز شده است.
وی با بیان اینکه اساس و پایه فعالیت فرهنگی مبتنی بر نوع باورمان است و هیچوقت در چارچوب کار اداری و شرح وظایف نمی‌گنجد، افزود: همواره عرصه فرهنگ باید جولانگاه باورهایی باشد که به آنها اعتقاد قلبی داریم. البته سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی وظایف خاصی را دارند که در چارچوب اهداف تعیین شده موظف به انجام امور هستند ولی موفقیت اصلی زمانی حاصل می‌شود که فعالیت فرهنگی در باور و افکار عموم مردم باشد.
جمشیدنژاد اذعان کرد: امروز عرصه رسانه، جزء عرصه‌های مهمی است که رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر عهده دارد و در قالب پرداختن به موضوعات و مطالب مهمِ مورد توجه و نیاز مردم، فعالیت می‌کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره به اجرای همزمان برنامه‌های متعدد فرهنگی در استان طی امروز، بیان کرد: مجموعه این اقدامات فرهنگی باید متناسب با نوع خاص و نیاز جامعه شکل گرفته و مطابق با افکار و نظر مردم تداوم و استمرار داشته باشد تا رضایتمندی نسبی را رقم زند و سبب ارتقای سطح فرهنگ جامعه شود.

در پایان این مراسم که با حضور خدام حرم مطهر رضوی و اجرای برنامه آنان همراه بود از برگزیدگان جشنواره با اهدای تندیس، لوح سپاس و هدیه نقدی تقدیر شد.

بر اساس این گزارش؛ هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها از سری برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) است که به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) برگزار شد.

گزارش تصویری مرتبط

۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۹:۰۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.